Vakantie Bijbel Feest

Bethel

Vakantie Bijbel Feest is een feestelijke ‘actie’ die landelijk vanuit kerkelijke gemeenten wordt georganiseerd met behulp van de HGJB. Het doel is rand- en buitenkerkelijke kinderen en tieners (en hun ouders) in aanraking brengen met God en Jezus.

Als stuurgroep zijn we druk bezig om de eerste bijeenkomst in de herfstvakantie voor te bereiden. Het thema van dit jaar is ‘Zoek het uit’. Als stuurgroep doen we dat zeker omdat we dit jaar een nieuw team zijn. We zoeken met elkaar naar nieuwe mogelijkheden. Voor nu zijn we op zoek naar gemeenteleden die sponsor willen zijn van bijvoorbeeld een kist appels of reclamedrukwerk.

De komende maanden leest u steeds een stukje over het Vakantie Bijbel Feest in de zondagsbrief.

Hartelijke groeten van de stuurgroep:

Annelies, Andrea, Hans, Teni, Joelle en Geertje