WORKSHOP “GOD IN DE SUPERMARKT”

Bethel Ontmoetingskerk

Datum activiteit05-03-2020
Tijd20:00
Extra omschrijving

WORKSHOP “GOD IN DE SUPERMARKT”
Het is herkenbaar. Je staat in de supermarkt en je vraagt je af: wat eten we vanavond? De biologische boontjes uit Egypte of de ‘gewone’ boontjes uit Nederland? Een hamburger of een sojaburger? Of wordt het toch vis? Wordt het de dure of de goedkope reep chocola? Er moeten keuzes gemaakt worden tussen lekker, goedkoop, gezond, milieuvriendelijk, diervriendelijk en eerlijk voor de producent. Dat is niet gemakkelijk.
De workshop van deze avond helpt keuzes te maken, argumenten te begrijpen en die te verbinden met een helder ethisch kader. De work-shop is actief, sociaal, informatief en gaat in een hoog tempo een serieuze maar niet te zware dialoog aan.

Datum : do. 5 mrt, 20:00 – 22:00 uur
Plaats : Ontmoetingskerk, zaal 1
Sprekers : Arjan Schoonhoven en Alfred Slomp
Aanmelden : tov@pknrhenen.nl