Aangepaste viering op zondag 15 maart 2020

Ontmoetingskerk

Lieve mensen,

Morgenochtend, zondag 15 maart, verzorgt de Ontmoetingskerk haar viering op een heel andere wijze dan normaal. Dit zijn de dingen die we erover willen zeggen en dat mag gedeeld.

Natuurlijk delen we allereerst in de zorgen van mensen rond het coronavirus. We denken aan hen die getroffen zijn door het virus op welke manier dan ook. We leven met hen mee en in de dienst zal ook in woord en gebed daar aandacht voor zijn. We volgen voor wat betreft de restricties rond het virus de instructies van de overheid en eigen kerkenraad. Dat betekent dat we een viering zullen houden in een minimale bezetting. We doen een oproep aan iedereen om zoveel mogelijk thuis de viering mee te maken. Voor alle duidelijkheid: de kindernevendienst gaat niet door en ook de oppas niet.

De viering wordt uitgezonden via www.kerkdienstgemist.nl Op deze website kunt u in de “zoek kerk” balk ‘Ontmoetingskerk Rhenen’ typen. Daar klikt u aan “naar kerk”., of klik op deze link https://kerkdienstgemist.nl/stations/644/events/event/15273810-202003151000

Voor de liturgie kunt u naar onze eigen website gaan; website http://pknrhenen.nl/ontmoetingskerk/liturgie/

Voor de zondagsbrief geldt dat deze te vinden is op de website http://pknrhenen.nl/agenda-ok-rss/zondagsbrieven-ontmoetingskerk/

Om de zondagsbrief te kunnen lezen is i.v.m. de privacy een wachtwoord nodig, deze is aan te vragen per e-mail bij Bert Kämink e.kaemink@gmail.com

Blijft over dat we u een mooie zondag wensen en een gezegende dienst.

Ton van Vliet en leden communicatie team.