Actie Hart voor Haïti

Bethel Rond de Cunerakerk Ontmoetingskerk PKN breed

Datum activiteit18-06-2022
Tijd12:00 u - 15:00 u
LocatieKoningskamer
Extra omschrijving

Op 18 juni is het zover! De diaconieën van de Protestantse Gemeente te Rhenen, organiseren een actie voor het jaarproject.

Het is een gezellige middag, voor iedereen, jong en oud. Voor kinderen zijn er wat spelletjes en knutselen. Er worden wat spulletjes verkocht die door gemeenteleden zelf zijn gemaakt en geschonken. En ook kan er gezellig worden bij gekletst onder het genot van koffie/thee/limonade en een pannenkoek of plakje cake.

We vragen voor de activiteiten voor de kinderen en de consumptie een kleine bijdrage. Dit bedrag komt ten goede aan Hart voor Haïti. Ook het bedrag wat opgehaald wordt met de verkoop is voor de kinderen in Haïti.

Dus noteer in de agenda: 18 juni van 12:00-15:00 in de Koningskamer:

actie Hart voor Haïti