BENEDICTIJNSE WIJSHEID IN ONZE TIJD

Bethel Rond de Cunerakerk Ontmoetingskerk

Datum activiteit03-04-2019
Tijd20:00
Extra omschrijving

Jan Uittenbroek bezoekt al 20 jaar kloosters in Nederland en België. De monniken (m) en monialen (v) leven vaak nog steeds volgens de inspirerende Regel van Benedictus van Nursia, de 6e eeuwse stichter van vele kloosters. Deze Benedictijnse leefwijze kan richtlijnen bieden je eigen situatie zo in te richten dat je met bezieling blijft leven en werken, ook buiten het klooster. We zien hoe de Regel voortdurend naar kwaliteitsverbetering van leven en werk op zoek is. We komen terecht bij het Benedictijnse timemanagement, visie op werk, taakverdeling en leidinggeven. De spiritualiteit van de kloosterbewoners wordt toegelicht. Jan spoort op interactieve wijze met de deelnemers op wat deze oude Wijsheid in onze tijd en situatie kan betekenen.

Datum/tijd: woensdag 3 april 2019, 20.00-22.00 uur
Plaats: Ontmoetingskerk, Anjerlaan 1, Rhenen
Toegang vrij