Bezoek Luthertentoonstelling in het Catharijneconvent

Ontmoetingskerk

Datum activiteit28-10-2017
Tijd12:00
LocatieCatharijneconvent
Extra omschrijving

Wie gaat er mee naar Utrecht, naar het Catharijneconvent ? Daar start in september een mooie Luthertentoonstelling. Het is tevens een mooie introductie op de lezing van prof. Heleen Zorgdrager over Luther op 1 november in De Voorhof te Kesteren. We gaan per trein en bekijken de tentoonstelling individueel. Wel zullen we de middag gezamenlijk afsluiten met een kopje koffie in het café. Vergeet niet uw museumjaarkaart mee te nemen, voor zover in uw bezit.
Datum: zaterdag 28 Wie gaat er mee naar het Catharijneconvent in Utrecht?  Daar is  een mooie Luthertentoonstelling. We bekijken de tentoonstelling individueel. Het is tevens een introductie op de lezing van prof. Heleen Zorgdrager (zie hiervoor). Als aanvulling op de tentoonstelling speelt theatergroep Aluin de voorstelling “De Hervormers”.  Dit stuk geeft een beeld van drie grote hervormers uit de 16de  eeuw: Luther, Erasmus en paus Adrianus.De voorstelling is vrij toegankelijk. Omdat het stuk niet op zondag maar wel op zaterdag wordt opgevoerd is de datum van het bezoek gewijzigd: van 29 oktober naar zaterdag 28 oktober. Verzamelen op station Rhenen om 12:45 uur. Denk aan uw OV-kaart en uw museumpas. Graag aanmelden: tov@pknrhenen.nloktober 2017
Tijd: 12.45 uur
Vertrekplaats: NS station Rhenen
Aanmelden: tov@pknrhenen.nl