Bezoek van de tieners aan biologische zorgboerderij De Hoge Born op vrijdag 5 november

Rond de Cunerakerk

Datum activiteit05-11-2021
Tijd15.30 uur
Locatiebiologische zorgboerderij De Hoge Born (Bornsesteeg 87, Wageningen
Extra omschrijving

Op vrijdag 5 november brengen de tieners van onze wijkgemeente een bezoek aan biologische zorgboerderij De Hoge Born (Bornsesteeg 87, Wageningen). Zij gaan daar dan de groenten en het fruit aanschaffen dat op zondag 7 november, in de oogstdienst met de bewoners van Zideris, traditiegetrouw wordt uitgestald op de avondmaalstafel. Bovendien krijgen ze bij De Hoge Born een interessante rondleiding die op hun leeftijd is afgestemd. De ouders zijn ook van harte welkom om deel te nemen aan de rondleiding! Na afloop van de oogstdienst worden de groenten en het fruit gedoneerd aan de Voedselbank.

Het bezoek start om 15:30 uur. We gaan ervan uit dat iedereen met eigen vervoer kan komen (de Hoge Born ligt in het Binnenveld, op een halfuur fietsen van Rhenen). Mocht het vervoer een obstakel zijn om deel te nemen, laat het dan s.v.p. weten. Dan zoeken we samen een oplossing.

Clemens Stolk (tel. 06-30666009)