Breicafe in de Ontmoetingskerk

Ontmoetingskerk

Datum activiteit03-02-2017
Tijd20:00
Locatie
Extra omschrijving

Breicafé
Breien en haken is, gezien alle boeken en blogs die er over verschijnen, weer helemaal in. Het is ontspannend om zo met de handen bezig te zijn en het levert ook nog iets moois op.
Handwerken gaat prima in gezelschap, afgezien van werken aan een ingewikkeld telpatroon gaan creatief bezig zijn en praten goed samen.
Vandaar dat het idee is ontstaan om ook in Rhenen een breicafé te starten. Een breicafé is samen handwerken, praten en elkaar helpen gevallen steken weer op te pakken. En dit alles onder het genot van een kop koffie of thee.
Heb je iets op de pennen staan, heb je wel zin om iets op te zetten of herinner je je nu dat onafgemaakte werkstuk, dan ben je van harte welkom in het Ontmoetingsbreicafé op vrijdag 3 februari om 20.00 uur in de Ontmoetingskerk, zaal 4.

Tot ziens op 3 februari,
Liesbeth Kooij
Ans Zuidweg
Jolande Oldenkamp, tel. 0317-740433