Choral Evensong

Bethel Rond de Cunerakerk

Datum activiteit05-04-2019
Tijd19:30
LocatieCunerakerk
Extra omschrijving

Vorig jaar 4 maart is er in de Ontmoetingskerk een Choral Evensong dienst gehouden. Velen hebben hiervan genoten. Ongeveer op hetzelfde tijdstip meldden zich uit de twee andere wijkgemeenten ook liefhebbers van dit kerkelijk fenomeen. De koppen werden bij elkaar gestoken om te overleggen wat wenselijk en mogelijk is. Nu is het zover dat komende maand dit fenomeen ook gestalte krijgt in de Cunerakerk. Na deze eerste keer gaan we ons bezinnen of dit wel of niet structureel georganiseerd gaat worden. Het hangt dan ook grotendeels af van de belangstelling. Het heeft een missionaire insteek en enkele van onze predikanten werken hier aan mee.

De Choral Evensong is op 5 april en wordt verzorgd door het Guildford Cathedral Choir uit Engeland. Een unieke gelegenheid om kennis te maken met deze prachtige Anglicaanse liturgie. Om die reden begint de Choral Evensong niet om 17:00 of 17:30 uur, zoals in Engeland gebruikelijk, maar om 19:30 uur. U bent van harte welkom! Voor verdere informatie, zie: https://www.evensongrhenen.com/