Datum activiteit | 12-10-2019 |
Tijd | 16:30 |
Locatie | Cunerakerk |
De eerste Choral Evensong is gehouden op 5 april jongstleden in de Cunerakerk.
De kerk was vol en de evaluatie was erg positief. Onder verantwoordelijkheid van de Algemene Kerkenraad gaan we hier mee verder. Het is een initiatief vanuit onze drie wijkgemeenten die hierin plezierig samenwerken.
Zaterdag 12 oktober is er weer een Choral Evensong en wel om 16.30 uur in de Cunerakerk. Ook nu is de toegang weer vrij.
De medewerkenden zijn het Bath Abbey Choir onder leiding van de Director of Music Huw Williams onder begeleiding van de organist Shean Bowers.
Ook onze eigen predikanten ds. A. van Vliet en ds. C. Fieren zullen weer meewerken. We hopen weer op een goede opkomst en nodigen u dan ook van harte uit te komen.
Er staat ook al een Choral Evensong gepland op 18 april 2020 waarin het Blackburn Cathedral Choir naar Nederland komt. Zet alvast in uw agenda.
Zie ook de site: https://www.evensongrhenen.com/
Anne Pals, namens de commissie Evensong.