Cunerakoor: wordt vervolgd?

Rond de Cunerakerk

Het Cunerakoor is regelmatig van de partij in bijzondere kerkdiensten. Onder meer de Passie-cantate die in de lijdenstijd in het koor van de kerk wordt uitgevoerd heeft een grote belangstelling. En ook de koorleden zijn allen zeer enthousiast!
Maar… er ontstaat nu een probleem. Het koor heeft dringend aanvulling nodig: er is een tekort aan sopranen. We doen een dringend beroep op vooral dames die graag zingen en mee willen werken in een paar diensten per jaar. Henk de Graaf is onze dirigent, die ook veel bewerkingen maakt voor de te zingen liederen.
Laat merken dat u het voortbestaan van het koor voor onze gemeente belangrijk vindt en we nodigen u graag uit op maandag 8 oktober om 14.30 uur in het koor van de Cunerakerk, zodat we afspraken kunnen maken voor een nieuwe seizoenstart.
Namens het Cunerakoor,
Wijnand Bos, tel. (0317) 61 30 74
Freek ten Seldam, (0317) 62 02 83