Cupcakes voor moederdag

Ontmoetingskerk

Datum activiteit13-05-2023
Tijd10:00
LocatieOntmoetingskerk, Anjerlaan 1 Rhenen
Extra omschrijving

“Cupcakes voor moederdag” – Tim van JOIN

Beste mensen, ik ga in oktober van dit jaar met een groep medeleerlingen van het Ichthus College naar Albanië met de stichting “Kom over en help”. We gaan een week vrijwilligerswerk doen, zoals voedselpakketten uitdelen, helpen op een kinderdagverblijf, etc. We zamelen als groep geld in om de mensen in Albanië te helpen die het niet zo goed hebben als wij. En daarom hou ik, samen met een paar JOINers, op 13 mei 2023 de actie “Cupcakes voor moederdag”.

U kunt ons helpen door een bestelling te doen (prijs per cupcake: 1 euro)
of met een donatie (via rekeningnummer NL42 INGB 0652 8182 85 t.n.v. T. van Oostenbruggen o.v.v. van Actie Albanië).
U kunt uw bestelling tot 1 mei doorgeven via mail (toost2018@gmail.com), app (06-28447639) of via het bestelformulier in de hal.

Op 13 mei kunt u de cupcakes ophalen in de kerk. Over de exacte tijd en betaalmogelijkheden wordt u per mail
nog geïnformeerd.

Hartelijke groeten, Tim van Oostenbruggen