De mens – een en al zijn veelzijdigheid

Bethel Rond de Cunerakerk Ontmoetingskerk

De mens – een en al zijn veelzijdigheid

expositie in de Ontmoetingskerk

Juist als je stilgezet wordt, kan je leven ook weer extra schwung krijgen…

Marie José Rietbergen deed die ervaring op in een tijd dat ze noodgedwongen op een stoel zat. Haar handen deden het nog prima, en ze begon een serie wandkleden te maken op basis van wol vilten, die als thema hebben: de mens – een en al veelzijdigheid.

Die kleden zijn vanaf 19 september tot 10 oktober te zien in de Ontmoetingskerk, waar ook steeds aandacht is voor de veelzijdigheid van mensen. De verliefde mens, de nieuwsgierige mens, de spirituele en verdrietige mens – je ziet ze allemaal en ze roepen iets in je wakker.

Op zondag 19 september opent ze de expositie met een korte lezing, om 11.30 uur. De kerk is verder open : iedere dinsdag van 10.00- 11.30 uur. U kunt zo even binnenlopen, en natuurlijk ook op iedere zondagmorgen. Op dinsdag 5 oktober geeft ze een workshop in de techniek van het wol vilten, wel even tijdig opgeven ( vóór 29 sept)  Info: tov@pknrhenen.nl

De mens op zoek naar liefde, leven, God, geluk

De nieuwsgierige mens

(Foto’s Ds Inge de Jong-Baerends)