De stem van zand

Ontmoetingskerk

Datum activiteit09-03-2018
Tijd20:00
LocatieOntmoetingskerk
Extra omschrijving

In de voorstelling ‘De stem van Zand’ maken Izaäk en Rebecca de balans op van hun leven. In de verwarring van zijn ouderdom worstelt Izaäk met zijn herinnering aan het offer van Abraham. Rebecca vertelt over haar jeugd, de ontmoeting met Izaäk en de geboorte van hun zonen. Met het publiek deelt Rebekka haar overpeinzingen. Haar tweestrijd en verlangen naar eenheid klinkt door in de vragen die ze stelt. Beiden proberen de stem van God te verstaan. Zo zoeken zij naar de zin en onzin van hun leven.
Het spel van Izaäk en Rebecca wordt afgewisseld met muziek en zang. De twee acteurs, Joyce Schoon en David Gast, nemen het publiek mee in de actualiteit van hun levensvragen. De voorstelling duurt vijf kwartier.
9 maart in de Ontmoetingskerk te Rhenen. De voorstelling begint om 20.00 uur.