Deadline voor de reis naar Vaida

Bethel Rond de Cunerakerk Ontmoetingskerk

Er is nog plaats … maar we hebben een deadline!

Eerder hebben we je bijgepraat over de reis naar Vaida, zonder bijzonders 16 tot en met 23 juli a.s. Wat gaan we ook alweer doen? Met een groep uit Rhenen gaan we op bezoek in de Roemeense gemeente Vaida, net over de Hongaarse grens. Hier zullen dominee Kondor en zijn vrouw ons ontvangen. In de week dat we er zijn, maken we kennis met de kerk van deze dominee, doen we leuke activiteiten met de tieners in die gemeente, maar kunnen we ook helpen in de gaarkeuken. Daarnaast is het natuurlijk gewoon vakantie en gaan we zeker op pad in de omgeving. Verschillende mensen hebben zich al opgegeven, maar er is nog plaats. Als je je op wilt geven, kan dit tot en met Koningsdag, vrijdag 27 april 2018. Twijfel je nog, of heb je vragen, spreek ons dan gerust eens aan.

Ian Daane (idaane@hotmail.com; 0317-618568) en Willem en Rianne van Blijderveen (wimvanblijderveen@hotmail.com; 06-23236374).