Doe mee met de Michacursus

Rond de Cunerakerk

Datum activiteit23-01-2020
Tijd18.30 u
LocatieMolenweg 6, Achterberg
Extra omschrijving

Het klimaat, vluchtelingen, eenzaamheid, armoede. De een maakt zich er meer druk om dan de ander. Maar allemaal vinden we dat er iets moet gebeuren én dat we daar als christenen ook een taak in hebben. Maar hoe dan? Hierover gaat de Michacursus. Begin 2020 goed en doe mee!
In zeven bijeenkomsten onderzoeken we wat de bijbel zegt over (sociale) gerechtigheid en hoe wij, met onze talenten, Gods koninkrijk zichtbaar kunnen maken op aarde. Met de bijbel in de hand staan we stil bij onze impact op de schepping, bij eerlijk consumeren, bij de verdeling van de welvaart en andere actuele onderwerpen. En via concrete en uitdagende opdrachten ontdekken we hoe we met hoofd, hart en handen verschil kunnen maken. De cursus bestaat uit zes avonden, die beginnen met een heerlijke en eerlijke maaltijd. De data zijn: 9 januari, 23 januari, 6 februari, 20 februari, 5 maart, en een evaluatiebijeenkomst op 16 april. Op zaterdag 13 maart gaan we het geleerde met elkaar in praktijk brengen. De avonden starten om 18.30 uur. De kosten zijn 25 euro, inclusief cursusboek en maaltijd. Cursusleiders zijn Bart en Jacomine Oosterhoff en Harm en Lina Rijksen.
We hebben daarnaast plek voor acht cursisten, dus geef je snel op bij Lina: 06-17419040 of Jacomine: 06–17433044