Dorcas voedselactie 2015

PKN breed

Dit jaar organiseert de Dorcas voor de 20ste keer de Dorcas Voedselactie. Ook dit jaar doet PKN Rhenen mee. Het thema is: ‘Doe een boodschapje extra!’. Dat willen wij u ook vragen, doe een boodschapje extra en neem deze mee voor de Dorcas Voedselactie.

De tijdens de actieweek ingezamelde middelen komen terecht in voedselpakketten – voedsel voor nu – of worden geïnvesteerd in voedselzekerheidsprojecten – voedsel voor later. Dorcas helpt de allerarmsten hiermee op weg naar zelfredzaamheid.

Zondag 25 oktober worden de boodschappenlijstjes uitgedeeld. Op zondag 1 november, staan we klaar  om uw bijdrage in ontvangst te nemen. Ook op dankdag, woensdag 4 november, kunt u aan de actie meedoen.

Als u boodschappen doet in Achterberg, is meedoen aan de actie wel heel makkelijk. Coop Achterberg verkoopt niet alleen de spullen die u nodig heeft, maar heeft ook dozen van Dorcas staan waar u de hele week uw bijdrage in kunt doen.

Hartelijk dank voor uw hulp!