Dringend: Beheerder(s) gezocht voor de Ontmoetingskerk.

Bethel Rond de Cunerakerk Ontmoetingskerk PKN breed

Datum activiteit05-11-2019
Tijd19.30 u
LocatieOntmoetingskerk
Extra omschrijving

Uitnodiging informatieavond: dinsdag 5 november. 19.30 uur in de OK

Het is 1 november geweest en de Ontmoetingskerk heeft geen beheerder meer!

Dat is een grote zorg voor de voortgang van de activiteiten. Ondanks de oproep in Onderweg, de zondagsbrieven, benaderen van gemeenteleden en een (nood)oproep in de dienst van de OK, 17 oktober jl., hebben we de opvolging niet rond.

Er zijn al gemeenteleden, die mee willen werken door bepaalde taken over te nemen. Beheer van de Ontmoetingskerk is een hele mooie taak maar vraagt (beperkte) tijd. We willen de werkzaamheden verdelen over meerdere personen, zodat je niet altijd beschikbaar hoeft te zijn. Ook taken die nu bij de beheerder liggen, kunnen wellicht anders georganiseerd worden. Een korte taakomschrijving is beschikbaar en hangt ook op het prikbord in de OK.

Aanstaande dinsdag willen we een beheerteam vormen en toelichting geven op wat de taak inhoudt. Zonder mensen kunnen we niet verder, ondanks dit mooie gebouw en prima spullen.
Egbert Brussen (Voorzitter CvK),
tel. 06-10996071,
e-mail: egbert.brussen@gmail.com