Een tweede les Bijbels Hebreeuws

Ontmoetingskerk

Datum activiteit22-10-2019
Tijd20:00
LocatieOntmoetingskerk zaal 1
Extra omschrijving

Deze tweede les Bijbels Hebreeuws is een vervolg op de eerste, verkennende les Bijbels Hebreeuws van vorig jaar en zoemt verder in op de Hebreeuwse taal. Vóór de pauze herhalen we kort de hoofdpunten. Het Hebreeuwse alfabet wordt al bij aanmelding toegezonden. Na de korte herhaling oefenen we met lezen. Diegenen die willen, kunnen proberen iets voor te lezen. Na de pauze doen we gezamenlijk pogingen om eenvoudige stukjes Hebreeuws te vertalen. Aan de hand van deze stukjes bespreken we nog wat kenmerken van het Hebreeuws. Daar waar relevant wordt verder ingegaan op de teksten.

Datum : di. 22 okt., 20:00–22:00 uur

Plaats : Ontmoetingskerk, zaal 1

Docent : Ellen Wolf

Aanmelden : tov@pknrhenen.nl