Feedback formulier stoelen

Bethel Rond de Cunerakerk Ontmoetingskerk PKN breed

Zondag, 10 september, is de periode gestart, dat er andere modellen stoelen staan om te proberen. Hieronder kunt u het feedback formulier downloaden. Deze kan worden geretourneerd via de brievenbus van het kerkelijk bureau of per mail naar stoelencommissie@outlook.com.

Tijdens de openstellingen van de kerk op zaterdag tussen 10-12 is er ook gelegenheid om de stoelen uitgebreid te proberen. Daarnaast is er op
30 september en 7 oktober tussen 10-12 uur een lid van de commissie aanwezig om eventuele vragen te beantwoorden.

Het genoemde mail adres kan ook worden gebruikt voor vragen en/of opmerkingen. We hopen dat vele van u bereid zijn feedback te geven, zodat de Algemene Kerkenraad tot een goede beslissing kunnen komen.

Verzamelen-feedback-def