Storm: Letters van vuur.

Ontmoetingskerk

Storm: Letters van vuur.

Een speelfilm voor de jeugd in het Lutherjaar

In het herdenkingsjaar van 500 jaar Hervorming is ook aan een activiteit voor de jeugd gedacht, een spannende film uit de jaren rond 1500.

De Antwerpse drukker Klaas wordt door de Inquisitie betrapt tijdens het drukken van een belangrijke, maar verboden brief van Maarten Luther. Zijn 12-jarige zoon Storm weet te ontkomen met de originele drukletters en wordt zo ongewild het middelpunt van de jacht op de brief. Achtervolgd door de Inquisitie maar geholpen door Marieke, een weesmeisje dat in de ondergrondse tunnels woont, moet Storm in een race tegen de klok zijn vader zien te redden van de doodstraf. Wat begint als een spannend avontuur, ontaardt in een gevecht voor ieders vrijheid.

Een aanrader (overigens niet alleen voor de jeugd!) Deze film draait overal in Nederland en ook in Cinemec Ede. Voor de tijden zie de website van Cinemec