GENESIS IN WOORD EN BEELD

Bethel Rond de Cunerakerk Ontmoetingskerk

Datum activiteit12-03-2018
Tijd20:00 - 22:00
LocatieOntmoetingskerk, zaal 1
Extra omschrijving

Hugo Groeneveld verdiept zich al een aantal jaren in het bijbelboek Genesis. Een weerslag van deze studie kunt u lezen in zijn boek dat waarschijnlijk dit jaar zal verschijnen. Maandag 12 maart licht hij voor ons een tipje van de sluier op over zijn bevindingen in de studie naar Genesis. Er is erg veel moois en bijzonders te vertellen en te presenteren over het eerste bijbelboek. Een greep uit de onderwerpen: de schepping, zondeval, godenzonen, de vloed, de toren van Babel, het leven van Abra(ha)m, Gods verbond met Abram, Abrahams offer en zeker het Jozef-epos.
De stof is schatrijk aan verhalen en interessante achtergronden. Van veel onderwerpen zijn kunstwerken gemaakt, er zal dus veel te zien zijn.

Datum: maandag 12 maart 2018
Tijd: 20.00 uur – 22.00 uur
Plaats: Ontmoetingskerk, zaal 1
Aanmelden: tov@pknrhenen.nl