Gezocht: ambassadeurs voor de Appostel app

Bethel Rond de Cunerakerk PKN breed

Binnenkort gaan we starten met de Appostel app. In deze app zitten tal van functies die handig zijn voor ons zelf als bijdrage aan het gemeente zijn.

Denk hierbij aan een overzichten van al onze diensten en activiteiten, contactgegevens van gemeenteleden, chatfunctie om met elkaar in contact te komen en de mogelijkheid om digitaal collectebonnen te komen en te geven aan de collectedoelen.

Omdat dit iets nieuws is en niet iedereen hier direct even handig mee zal zijn, zoeken we per wijkgemeente een aantal ambassadeurs.

De ambassadeurs fungeren binnen de wijkgemeente als aanspreekpunt voor hulp bij het implementeren en gebruiken van de app. Alle ambassadeurs krijgen van tevoren een uitleg met alle informatie over het gebruik van de app.

Zou jij hier je steentje aan bij willen dragen?

Neem dan contact op met Pieter Vos (wijkgemeente Bethel) pcn.vos@kpnplanet.nl