Groene theologie ivm Coronamaatregelen uitgesteld

Bethel Rond de Cunerakerk Ontmoetingskerk

Datum activiteit10-11-2020
Tijd20:00
LocatieOntmoetingskerk
Extra omschrijving

Groene theologie

Dit boek van Trees van Montfoort heeft al veel stof doen opwaaien en is een bespreking meer dan waard. We hebben daar al een keer over gesproken, een tweede keer is ook voor nieuwe belangstellenden een mooie kans om te ontdekken dat ‘groen doen’ stevige Bijbelse grondslagen heeft. Het kan ons helpen om tot een breed en holistisch verstaan van de schepping te komen. Duurzaamheid en geloof, theologie en ecologie worden overtuigend met elkaar verbonden.

Datum:            dinsdag 10 november,  20:00-22:00 uur

Inleider:          Nico van Tellingen

Plaats:             Ontmoetingskerk

Aanmelden:    tov@pknrhenen.nl