Heel Bethel bakt

Bethel

Op vrijdag 29 juni vanaf 18.00 bent u uitgenodigd bij Corneel en Femke van den Bor aan de Cuneraweg 307 voor een gezellige avond voor heel onze gemeenteals afsluiting van het seizoen 2017 / 2018. Er is genoeg speelgelegenheid voor de kinderen dus die zijn ook van

harte welkom. Bij minder mooi weer wordt gezorgd voor een dak en warmte, en ook voor vervoer kan gezorgd worden. Het eten zal een hamburgerbuffet worden en de vraag is of er mensen zijn die voor salades en toetjes willen zorgen. Graag even aanmelden voor 25 juni. Dat kan door een mailtje te sturen naar femkevandenbor@gmail.com ,te bellen naar 0317-741242 of een appje te sturen aan 06-38890954. Als u iets wilt klaar maken is het fijn als u dit doorgeeft met de melding.

De eerdere avonden waren heel geslaagd en goed voor de onderlinge ontmoeting.