Het jaarlijks event voor jonge ouders

Rond de Cunerakerk

Datum activiteit11-06-2016
Tijd20:00
Locatie
Extra omschrijving

Zaterdagavond 11 juni a.s. wordt het jaarlijkse event voor ouders van kids tussen 0 – 18 jaar georganiseerd. Het wordt een supergezellige avond waarin ontmoeting, ontspanning en een goed gesprek centraal zal staan. We beginnen de avond met een optreden van Cabaretier Jacob Spoelstra (o.a. bekend van de EO jongerendag) die ons op een humoristische wijze meeneemt in de ouder-/kindonderwerpen, de alledaagse dingen en dit linkt aan ons christenzijn. Daarna volgt onder het genot van een high wine een gezellig samenzijn waarin ruimte is voor gesprekken. Voor meer informatie verwijzen wij u naar de Onderweg. U bent van harte uitgenodigd voor deze avond. Regel oppas en geef u alvast op: commissiegeloofsopvoedingrdc@outlook.com. Ook kunt u inschrijven op de lijst achterin de kerk bij de bloemengroet.

Namens de organisatie Adriënne Mijderwijk, Marije Stoker (Coördinatoren Oppasdiens Yep), Marja van Lutterveld en Geralda Bijl (Commissie Geloofsopvoeding)