HET LIEFSTE LIED VAN OVERZEE

Ontmoetingskerk

Datum activiteit16-11-2016
Tijd20:00 - 22:00
Locatie
Extra omschrijving

HET LIEFSTE LIED VAN OVERZEE
Theoloog/dichter Sytze de Vries verzorgt een open avond vol poëzie en samenzang, die in het teken staat van Engelse en Schotse kerkmuziek. Hij heeft zich de laatste jaren intensief bezig gehouden met de vertaling van een groot aantal hymns en carols. Onder de titel Het liefste lied van overzee zijn 125 liederen gebundeld in twee delen. Niet alleen klassiekers, ook liederen die recent populair werden, bijvoorbeeld uit de Iona-gemeenschap. Sytze de Vries wil ons bekend en vertrouwd maken met een aantal van deze liederen, zingend en reflecterend.
De beide bundels zijn deze avond ook aan te schaffen.

Datum woensdag 16 november 2016
Tijd 20.00 – 22.00 uur
Plaats De Voorhof te Kesteren
Leiding Sytze de Vries