Inloop Koningskamer op donderdagochtend

PKN breed

Het voormalige ING gebouw is sinds zondag 27 september 2015 in gebruik genomen als de Koningskamer.

‘s Zondags is er oppas en kindernevendienst, en door de weeks komt het Centrum Jeugd en Gezin (CJG) hier voor gesprekken met jongeren en hun ouders. Gezamenlijk willen we als kerkelijke gemeente en CJG, op donderdagochtend tijdens de markt de deuren openen. Wij zijn verheugd dat we hierin met alle drie de wijkgemeentes optrekken en zoeken daarom vrijwilligers uit alle drie de wijken.

Voor de inloop zoeken we gastvrouwen en gastheren die de bezoekers ontvangen, een kop koffie schenken en een babbel maken.

We denken aan een morgen van 9-12 uur.

Als je zin en tijd hebt om mee te doen met de donderdagochtend openstelling, of als je meer informatie wilt, kun je contact opnemen met Jitty Runia jrunia@xs4all.nl (0317-620440) of Pieter Vos pcn.vos@kpnplanet.nl. (0317-617313).