ISLAM EN CHRISTENDOM; HOE NU VERDER?

Ontmoetingskerk

Datum activiteit23-01-2019
Tijd20:00
Locatiezaal 1, Ontmoetingskerk
Extra omschrijving

Sinds 9/11 is de aandacht voor de Islam niet onverminderd positief. De polarisatie in onze samenleving neemt toe, aangejaagd door politici als Geert Wilders en de toestroom van vluchtelingen uit Noord-Afrika en het Midden-Oosten. Ook de Moslims maken zich zorgen. Zij zijn al 15 jaren onderdeel van een fel en kritisch debat. Ergens tussen deze polen ligt een kans voor ontmoeting en verdiepende vragen. Ir Enis Odaci, spreker, publicist en islamdeskundige, houdt zich actief bezig met de interreligieuze dialoog. Hij zoekt handvatten om de polarisatie te doorbreken. Hij verzorgt deze avond een korte lezing en gaat vervolgens in gesprek met vertegenwoordigers van onze regionale kerken. Ook is er ruimte voor vragen uit het publiek.

Datum: wo. 23 jan. 2019, Ontmoetingskerk, zaal 1, 20.00–22.00 uur
Spreker : Ir. Enis Odaci (www.enisodaci.nl), aanmelden via tov@pknrhenen.nl