Jongerenweekend 17 t/m 19 april

Rond de Cunerakerk

Datum activiteit20150417
Tijd -
Locatie
Extra omschrijving

Twee keer per jaar organiseren wij vanuit Wijkgemeente Rond de Cunerakerk een jongerenweekend waar gezelligheid, sportiviteit en goede gesprekken centraal staan. We gaan dit keer naar Bennekom (Hoekelum) van vrijdag 17 t/m zondag 19 april 2015.

Net als vorige keer splitsen we het weekend:

Zit jij in groep 7 of hoger? Dan ben je welkom van vrijdagavond 17 tot zaterdagmiddag 18 april. Vrijdagavond verzamelen we om 17.30 u op Kerkplein 2 en vertrekken we richting Bennekom (Hoekelum). Zaterdagmiddag om 16.00 u sluiten we af en kun je weer opgehaald worden.

Zit jij in de 2e klas of hoger? Dan ben je welkom van zaterdagmiddag 18 tot zondagmiddag 19 april. Zaterdagmiddag vanaf 16.00 uur kun je naar Bennekom (Hoekelum) komen en zondag rond 16.00 u zullen we weer naar Rhenen teruggaan.

We zouden het erg leuk vinden als je weer of voor het eerst meegaat! Ook mag je gerust iemand meenemen. Laat het ons weten.

 

Je kunt je aanmelden bij Erica de Ridder: ericaderidder@live.nl  / 06-11167852

We willen je vragen om een eigen bijdrage van  €7,50 te betalen bij de start van het weekend.

Groetjes van het team:Vincent & Eelke, Arjan & Gerda, Matthias & Elske, Gert & Erica