Kleding inzamelingsactie Zending over Grenzen

Rond de Cunerakerk

Datum activiteit27-11-2022
Tijd10.00 uur
LocatieCunerakerk
Extra omschrijving

Puilt jouw kledingkast ook zo uit?  Helaas voor veel mensen in o.a. Oost-Europa niet. Te veel mensen daar leven in schrijnende omstandigheden. Help stichting Zending over grenzen mee omzien naar kansarme gezinnen, kinderen en ouderen, zodat zij merken dat ze er niet alleen voor staan.

Hoe? Op de zondagen 20/11 27/11 en 4/12 verzamelen wij kleding en schoenen (in goede staat en gewassen) in voor baby’s, kinderen, pubers, volwassenen en ouderen. U mag de kleding en het schoeisel inleveren in een zak onder de toren. De stichting zal het sorteren, vervoeren en uitdelen. En daarmee een stukje van Gods liefde delen.

Lucas 3:10-11: De mensen vroegen hem (Johannes): ‘Wat moeten we dan doen?’ Hij antwoordde: ‘Wie twee stel onderkleren heeft, moet delen met wie er geen heeft, en wie eten heeft moet hetzelfde doen. ‘

Doet u/ doe jij mee? www.zendingovergrenzen.nl

Astrid Harbers en Yvonne Donken