Kleurrijk vieren

Bethel Ontmoetingskerk

Datum activiteit18-02-2018
Tijd19:00
LocatieOntmoetingskerk
Extra omschrijving

KLEURRIJK VIEREN 18 FEBRUARI
Mindful met Jezus, dat is het thema van de vieringen van Kleurrijk Vieren dit jaar. Waar bewust leren leven in de lucht zit, blijkt dat Jezus ons daar al lang in is voorgegaan. Ook bewust zijn van je zintuigen maakt je leven bewuster. Zo is de komende keer het thema: geur en smaak. Verrassend om dat in samenhang met wat Hij ons leert te ontdekken. Weet u uitgenodigd om deze bijzondere avondviering mee te maken. Want op een ‘mindfule’ wijze wordt u zonder opdringerigheid aangesproken door de verschillende elementen in dit samenzijn. Alleen de veranderde opstelling van de kerkzaal maakt al iets los. En juist ook voor jongere mensen zijn deze vieringen een mooie gelegenheid om je geloof te verdiepen! 18 februari, 19.00 uur Ontmoetingskerk.
Commissie Kleurrijk Vieren