Kring ‘zicht op je weg’

Ontmoetingskerk

Datum activiteit23-01-2018
Tijd20:00
LocatieOntmoetingskerk
Extra omschrijving

In de serie avonden over ‘Zicht op je weg’ nemen we tijd om even stil te staan, terug en vooruit te kijken. Hoe ziet mijn levensweg eruit? Waar wil ik naar toe? Waar vind ik God op mijn weg? Veel mensen zijn in hun eentje met deze vragen bezig. Maar de wijsheid van eeuwen leert dat je verder komt als je daar met elkaar over praat. Je kunt elkaar tot gids zijn. We maken kennis met werkvormen die ons op een speelse manier naar je leven leren kijken, en we laten ons daarbij leiden door de bijbel, meditatie en mystieke teksten. Deze kring o.l.v. ds. Inge de Jong wordt gehouden in de Ontmoetingskerk op dinsdag 23 januari, 21 februari en 13 maart; 20.00 uur.

U/je kunt alleen meedoen als je je van tevoren opgeeft, graag voor 23 januari:gjdejongb@planet.nl, tel.0317–618015/tov@pknrhenen.nl