Levensparels, een terugblik

Ontmoetingskerk

Woensdag 8 november Bidden met levensparels – een workshop
Afgelopen woensdag 8 november was er ‘Bidden met levensparels – een workshop’. 9 deelnemers hadden zich opgegeven voor de workshop. Maar liefst 40 armbanden werden er geregen door deze freubelaars. Naast dat iedereen er 1 voor zichzelf reeg werden er ook nog extra geregen om als cadeau te kunnen weggeven. Want dat deze symbolische armband indruk heeft gemaakt werd zeker duidelijk tijdens de workshop. Dat was erg mooi om te horen. Aan het eind van de workshop was er een kleine viering o.l.v. ds. Inge de Jong-Baerends, om zo te leren bidden met de door de deelnemers geregen levensparels. Stilstaan bij de betekenis van de verschillende parels met mooie woorden, prachtige muziek en momenten van rust. Waardevol!