MUZIEKTHEATERKOOR CARMINA LUDENS

Bethel Rond de Cunerakerk Ontmoetingskerk

Datum activiteit29-12-2018
Tijd20:00
LocatieOntmoetingskerk
Extra omschrijving

‘ZIJ HOORDEN EEN NIEUW LIED’ –
MUZIEKTHEATERKOOR CARMINA LUDENS
In de tijd van Christus’s geboorte leefden de herders aan de rand van de samenleving, veracht en buitengesloten. Verschoppelingen waren het, maar uitgerekend zij krijgen van een engel te horen “Er is iemand die naar jullie omziet. Er is een kind geboren dat voor jullie een redder zal zijn”. In dit concert rekent Carmina Ludens af met het romantische beeld van de “herdertjes die bij nachte lagen”. Verbazing, ontroering en vreugde voeren in deze prachtige muziekvoorstelling in de Ontmoetingskerk de boventoon.
Datum: middenin de kerstperiode tussen Advent en Driekoningen: zaterdag 29 december, 20.00 uur