Nacht van Gebed in Rhenen

Bethel Rond de Cunerakerk Ontmoetingskerk

Datum activiteit21-06-2019
Tijd20:00 - 24.00
LocatieOntmoetingskerk
Extra omschrijving

Wereldwijd worden miljoenen christenen vervolgd omdat ze geloven in de Here Jezus. Zij vragen keer op keer om gebed. Om daaraan gehoor te geven houdt Open Doors jaarlijks een Nacht van Gebed op diverse locaties in Nederland. Bid mee!

Kom naar de Nacht van Gebed voor de vervolgde kerk op vrijdagavond 21 juni in de Ontmoetingskerk te Rhenen. De Nacht in onze stad begint om 20.00 uur en duurt tot 24.00 uur. Tijden zijn iets gewijzigd ten opzichte van vorig jaar. Je kunt er ook voor kiezen om langer door te gaan!

Tijdens deze avond horen we verhalen van vervolgde christenen en ondersteunen we hen door gebed. Neem voor vragen contact op met: Ria Vos tel. 06 2212 4040 of mail ria.vos@live.nl
Meer informatie: www.opendoors.nl/nacht