Nieuws van de commissie geloofsopvoeding

Rond de Cunerakerk

Twee belangrijke data om alvast in uw agenda te noteren:

  • Op zondagochtend 26 mei zullen de kinderen centraal staan in de dienst. 4 jaar geleden zijn hun ouders gestart met het traject van ‘een verlangen naar meer’ en deze groepen zullen het traject nu afronden. De kinderen zullen in deze dienst worden herinnerd aan hun doop / opdragen. We hopen dus dat in deze bijzondere dienst zoveel mogelijk kinderen in de leeftijd van 4 tot 12 jaar mét hun doopkaars aanwezig zullen zijn.
  • Op vrijdagavond 14 juni is de hele gemeente uitgenodigd voor een avondvullend programma van Timzingt! Een optreden van Timzingt is een wervelende mix van muziek en kleinkunst: hilarische en mooie liedjes, raak en scherp cabaret, eerlijke en tedere poëzie. Ontroerend goed cabaret. De avond is vrij toegankelijk.

Meer inhoudelijke informatie over beide momenten volgt.Voor vragen: commissiegeloofsopvoedingrdc@outlook.com of Martijn en Rianne van Ginkel