Oogstdienst voor bewoners van Zideris

Rond de Cunerakerk

Datum activiteit28-10-2020
Tijd20:00 - 21:30
LocatieCunerakerk
Extra omschrijving

Op woensdag 28 oktober is een dienst opgenomen voor de bewoners van Zideris. Zoals eerder gemeld kan de jaarlijkse dienst van 8 november niet doorgaan. Toch konden we een dienst houden die op verschillende plaatsen via kerkdienst gemist kan worden bekeken. Bewoners van Zideris zullen dit doen komende zondag 8 november in de verschillende woningen en locaties van Zideris. Zo kunnen ze de dienst in een voor hen heel moeilijke tijd toch meemaken.

De dienst is voorbereid door Ds. Juffer samen met Heleen Timmerman. Op de avond zelf hebben naast ds. Juffer verschillende gemeenteleden een bijdrage geleverd. Wij willen Bep en Marja Gerritse van harte bedanken voor hun prachtige tafel waarin “geef ons heden ons dagelijks brood” zichtbaar werd gemaakt. Dank aan Lina Rijksen, Froukje van Haut, Rien van Harten, Henri Verhoeks en Gerhard Jongerden voor hun muzikale bijdragen. En zoals op vele zondagen heeft ook nu Henri van Kruistum met Pieter in ’t Veld weer gezorgd voor de opname. Helaas moest Heleen Timmerman afzeggen. Jorine Verburg was beschikbaar als ouderling. U kunt de dienst via Kerkdienstgemist kuisteren en bekijken. Kijk vanaf ongeveer 10 minuten van het begin.

Hier  kunt u de liturgie voor deze dienst bekijken en downloaden.