POËZIE EN ZANG MET SYTZE DE VRIES

Ontmoetingskerk

Datum activiteit12-04-2018
Tijd20:00
LocatieDe Voorhof, Kesteren
Extra omschrijving

Dichter en theoloog Sytze de Vries komt opnieuw naar de Betuwe om zijn uit het Engels vertaalde liederen toe te lichten en samen te zingen. Patrick van der Vegt begeleidt de liederen op piano. Nadat in 2016 met name Engelse en Schotse toppers aan bod kwamen, staat dit programma in het teken van ‘De kracht van het gezang’. Sytze de Vries heeft zich lange tijd intensief beziggehouden met de vertaling of bewerking van een groot aantal van Engelse hymnen en die toegankelijk gemaakt voor onze moedertaal. Onder de titel ‘Het liefste lied van overzee’ verschenen er 125 liederen in twee bundels. Keer op keer gaat het om pakkende teksten op fraaie melodieën.

Datum: donderdag 12 april 2018
Aanvang: 20.00 uur
Plaats: De Voorhof te Kesteren