Psalmen uit de bundel Weerklank

Bethel

We hebben u in juni bericht dat we in september zouden starten met het zingen van de psalm voor de dienst uit de bundel Weerklank. De bedoeling was dat we dit als papieren versie zouden uitreiken. Bij de uitvoering hiervan zijn we tegen nogal wat problemen aangelopen oa. dat het er niet zo fraai uit ziet en het echt heel veel werk was om het één en ander te vermenigvuldigen. We hebben de afgelopen vergadering dit nog eens besproken en zijn nu aan het kijken of er andere mogelijkheden zijn.
We kwamen op het volgende idee , namelijk of we niet beter iedere zondag een beknopte zondagsbrief kunnen uitgeven met daarin o.a. de activiteiten van die week, evt (email) adressen en telnr. van mensen van clubs of, mogelijkheden voor mensen om zich aan te melden als lid etc. Hier zou dan ook de liturgie op komen te staan en dan kunnen ook de psalmen die voor de dienst hier op worden afgedrukt. De komende tijd gaan we een opzet maken en kijken wie hier eventueel een bijdrage aan kan/wil leveren.