Rijnweekviering ‘Zingen maakt vrij’

Rond de Cunerakerk Ontmoetingskerk

Datum activiteit07-07-2019
Tijd11:00
LocatieRijnweektent in de veerwei
Extra omschrijving

Ook dit jaar staat Rhenen begin juli weer geheel in het teken van de Rijnweek. En zoals gebruikelijk zijn de kerken daarbij aanwezig. Want op zondag 7 juli wordt om 11.00 uur in de tent op het feestterrein aan de Veerwei de oecumenische viering gehouden. Deze wordt georganiseerd door de Raad van Kerken Rhenen-Kesteren. Voorgangers zijn dominee Inge de Jong en pastor Guido Dieteren.
De Rijnweek is natuurlijk één groots muziekfeest en daar wil de Rijnweekviering deze keer bij aansluiten. Dus we zijn erg blij dat het ons gelukt is om dit jaar het koor Duze NomShikaShika naar Rhenen te halen. Want dat belooft spektakel! Duze NomShikaShika zingt namelijk Zuid-Afrikaanse traditionals, strijdliederen en ritmisch spannende nummers. Ze hebben regelmatig opgetreden voor Nelson Mandela. Reken dus op een Rijnweekviering, die bol staat van de swingende muziek en enthousiaste liederen. Want er zal deze keer heel veel gezongen worden, ook door alle aanwezigen. Dus hou je van muziek en/of vind je het heerlijk om te zingen, kom dan zondag 7 juli naar de Rijnweekviering. Zoals vanouds wordt het een gastvrij, open en vooral feestelijk gebeuren, een echte Rijnweekviering. Of je nu een trouwe kerkganger bent of weinig tot geen binding hebt met kerk of geloof, iedereen is deze ochtend gewoon van harte welkom.