SCHATGRAVEN IN 10 JAAR LIEDBOEK

Ontmoetingskerk

Datum activiteit13-05-2023
Tijd10.30 - 16.30
LocatieSint Joriskerk Amersfoort
Extra omschrijving

In mei 2023 bestaat het Liedboek – zingen en bidden in huis en kerk, tien jaar.

Dit jubileum wordt gevierd op 13 mei van 10.30 – 16.30 uur in de Sint Joriskerk in Amersfoort.

Het liedboek is breed in gebruik genomen. Dat is het vieren waard, zeker nu er weer volop samen gezongen kan worden.
Daarom organiseert een commissie van kerkmusici en theologen namens de Interkerkelijke Stichting voor het kerklied (ISK) een jubileumdag. Deze dag is voor een ieder die houdt van zingen en geïnteresseerd is in de vele mogelijkheden die het liedboek biedt aan liederen, zangvormen, gebeden, teksten en gedichten. Een dag voor eenieder die het Liedboek en zingend geloven een warm hart toedraagt.

Het programma vraagt een actieve deelname. Er wordt uiteraard veel gezongen onder professionele begeleiding. Met name wat onderbelicht gebleven liederen uit het Liedboek komen aan bod. Tevens worden er liederen uit de vorig jaar verschenen aanvulling ‘Psalmen anders’ verkend. De dag wordt om 16.00 uur afgesloten met een vesper.
Kosten: 25 euro (incl. koffie en thee, excl. lunch)
Aanmelden: https://www.kerklied.net/liedboekdag/