Sloop voormalig Gereformeerde kerk aan de Nieuwe Veenendaalseweg.

Ontmoetingskerk

De voormalige gereformeerde kerk aan de Nieuwe Veenendaalseweg in Rhenen wordt gesloopt, zo berichtte het Reformatorisch Dagblad op donderdag 15 december 2016.

Tijdens een informatieavond voor omwonenden, die in de voorgaande week gehouden werd, bleek dat de eigenaar van het kerkgebouw, dat al meer dan tien jaar leegstaat en bouwvallig wordt, op de plaats van de kerk en het ernaast gelegen medisch centrum woningen wil bouwen. De burgerlijke gemeente Rhenen opteert echter voor de bouw van levensloopbestendige woningen. De gemeente bestudeert de zaak en het College van Burgemeester en Wethouders zal daarna een besluit nemen. Hoe dan ook, de kerk verdwijnt.

Meer informatie over de geschiedenis van de Gereformeerde kerk in Rhenen klik op onderstaande link:

V/m. gereformeerde ‘Ontmoetingskerk’ Rhenen wordt gesloopt