Speciaal voor vrouwen

Bethel

Wat zouden wij het leuk vinden als u/ jij eens komt kijken op de vrouwenkoffieochtend. Slechts 1 woensdagochtend per maand komen wij bij elkaar om elkaar te ontmoeten onder het genot van een lekker kopje koffie/ thee en beleven daarna een mooie ochtend. Ochtenden die wij niet graag missen Afgelopen maanden hebben we over allerlei onderwerpen gesproken naar aanleiding van de geschiedenis van Martha en Maria. We zijn creatief bezig geweest op de kerstochtend en hebben heerlijk met elkaar gelunchd. Een lid van de gemeente heeft een indrukwekkende ochtend verzorgd over haar reis naar de vervolgde kerk. Dit aansluitend op het woman to womanproject waarmee we elke keer bezig zijn en voor onze vervolgde zusters bidden.

Voor berichtgeving over deze ochtenden kunt u in onderweg lezen.

De eerstvolgende keer is D.V 20 februari.

Elke 3e woensdagmorgen vanaf 9.45 tot 11.30 bent u van harte welkom in zaal 4 van de ontmoetingstkerk.