Startactiviteit Solid Friends

Rond de Cunerakerk Ontmoetingskerk

Datum activiteit01-10-2022
Tijdonbekend
Extra omschrijving

Ha super leuke 12 tot 16 jarige,

Je bent van harte WELKOM bij Solid Friends ? Elke 2 weken is er op vrijdagavond van 20:00-22:00 een hoop gezelligheid in de kelder van de Ontmoetingskerk. Tijdens de avonden denken we vaak na over een thema en doen we een leuke activiteit. Daarnaast ook genoeg tijd om met elkaar te chillen. En ja je leest het goed: er is een airfryer!!!! En er wacht dit jaar nog een andere gave verrassing die is aangeschaft, dus kom eens langs.

Binnenkort is de jaarplanning bekend. Maar er is al een super tof programma voor de eerste avond. Neem gerust ook een vriend of vriendin mee!

Ook hebben we een startactiviteit gepland op zaterdagmiddag 1 oktober, dus houd deze datum alvast vrij in je agenda. Tot gauw en geniet nog van de zomer! Arjan, Florian, Jeanne, Johan, Jolien, Tibor