Steppen, wandelen en spelen voor water!

Bethel Rond de Cunerakerk Ontmoetingskerk PKN breed

Datum activiteit11-06-2016
Tijd10:00 - 12:00
Locatie
Extra omschrijving

Zaterdag 11 juni!
Tussen 10 – 12 uur is iedereen welkom , jong en oud, om sportief bezig te zijn voor het project schoon Water, gezonde Masai in Kaijado, het diaconaal jaarproject dat in juli afloopt.

We willen nog eenmaal een groot bedrag met elkaar binnen halen d.m.v. sporten. Het is de bedoeling dat je zelf sponsors gaat zoeken die jouw sportieve activiteiten gaan sponsoren. Geef je snel op, zodat we rekening kunnen houden met het aantal steppen die Rhenen Outdoor dan zal reserveren voor ons.
Vermeld dus bij je aanmelding of je wilt steppen, wandelen of spelen.
De spelletjes zijn geschikt voor de kinderen van de basisschool.
Steppen is voor jong en oud vanaf ongeveer 10 jaar.
Wandelen is voor iedereen.

We hopen op een net zo geslaagde actie als vorig jaar toen we gingen Wandelen voor water. Deze ochtend wordt georganiseerd voor en door alle drie de wijkgemeentes namens de werkgroep jeugddiaconaat.  Sportieve groeten van Rudi Zaaijer, Jantine Schimmel, Frederieke Brouwer en Linda Evers.

Geef je snel op, zodat we niet hoeven te besluiten dat het niet doorgaat…dat zou heel jammer zijn. Een gezellige ochtend voor en met elkaar voor een goed doel ! Doe mee en geef je snel op via : wandelenmetwater@gmail.com