Taizéreis – informatieavond 22 januari

Ontmoetingskerk

Datum activiteit22-01-2018
Tijd20:00
LocatieOntmoetingskerk
Extra omschrijving

Wie gaat er mee naar Taizé? Marie Hansen, onze predikant in opleiding, is daar al een aantal malen geweest, en wil die ervaring graag delen met andere jongeren. Het is de bedoeling om in de meivakantie ernaartoe te gaan, van 29 april-6 mei. Ben je 15 jaar of ouder, dan kun je mee; ben je 30 jaar of ouder, dan houdt het op… Maandag 22 januari houden we een informatieavond, waar je je vragen kunt stellen, en een indruk krijgt van de reis. We proberen met een bus te gaan, vol jongeren uit Nederland en Duitsland. De kosten voor vervoer, verblijf en programma zijn ong. 250 euro p.p. Meer info bij Marie: m.c.hansen@pthu.nl , tel. 06-43824015.

TaizefolderRhenenv3