Taizéviering + Jongerenreis meivakantie

Bethel Rond de Cunerakerk Ontmoetingskerk

Datum activiteit29-01-2023
Tijd19:30
LocatieOntmoetingskerk, Anjerlaan 1 Rhenen
Extra omschrijving

U en jullie zijn van harte welkom om de sfeer van Taizé te proeven en te beleven. De dienst zal in grote lijnen een afspiegeling zijn van de Taizévieringen in Taizé de Bourgogne. Een viering waarin we met elkaar de Bijbel lezen, zingen, luisteren en stil zijn voor en met God. Na de viering is er ontmoeting in de hal met koffie en thee en wat lekkers. Voor geïnteresseerden is er in de kerkzaal informatie over de komende Taizéreis in de meivakantie:

De jongerenreis zal zijn van zondag 23 april t/m zondag 30 april 2023. Dit is de eerste week van de meivakantie. Het programma loopt van zondag tot zondag. Want elke vrijdagavond vieren ze in Taizé Goede Vrijdag rond het kruis en elke zaterdagavond vieren ze Pasen met alle jongeren en wordt het Licht van Jezus
doorgegeven! Heel indrukwekkend in zo’n grote kerk met zoveel jongeren vanuit de hele wereld, zittend op de grond. Samen stil zijn voor en met God, de Bijbel lezen en zingen. De dagen zijn niet alleen gevuld met vieringen maar ook met internationale ontmoetingen, Bijbelstudie, samen corveeën en samen plezier
maken! We hopen met een groep jongeren ( 15-30 jaar) en begeleiders, waaronder ds. Peter Breure, naar Taizé Bourgogne af te reizen. Naar Taizé komen betekent uitgenodigd worden om te zoeken naar verbondenheid met God door gemeenschappelijk gebed, zingen, stilte, persoonlijke bezinning en internationale
uitwisseling. Broeder AloÏs: “Het is echt een feest om zoveel jongeren, zoveel verscheidenheid op de heuvel te zien samenkomen. Het wekt in ons de vurige hoop dat het mogelijk is om als mensen in vrede samen te leven.“

Een reis die je nooit zult vergeten en waar je vriendschappen zult sluiten en je je geloof zult verdiepen. Op internet zijn er meerdere filmpjes te vinden over Taizé.
O.a. BEAM naar Taizé  en een gave Taizé Be happy/flashmob
Heb je interesse in de jongerenreis of vragen, mail dan naar Linda Evers, jeugdouderling OK:
lindaenjanwillem@hotmail.com