Tentoonstelling EXODUS – Maarssen

Ontmoetingskerk

Datum activiteit05-07-2023
Tijd9.30
LocatieOntmoetingskerk, Anjerlaan 1 Rhenen
Extra omschrijving

Tentoonstelling: EXODUS – 5 juli bezoek vanuit Rhenen
Nu te zien bij Buitenplaats Doornburgh (Maarssen): de grote groepstentoonstelling EXODUS, met o.a. werk van Eva Spierenburg, Antonio Jose Guzman en Monika Dahlberg. Honderden kunstenaars uit diverse disciplines zonden werk in voor de gelijknamige Open Call. Een curerende commissie selecteerde de meest inspirerende kunstwerken voor de tentoonstelling die plaatsvindt in het voormalig klooster dat op de buitenplaats is gevestigd.

Deze tentoonstelling wordt gefaciliteerd door het Bijbels museum. In Onderweg vindt u meer info.

We gaan 5 juli vanuit Rhenen. Verzamelen 9.30 uur bij de Ontmoetingskerk. Toegang is 15 euro. We lunchen er samen.
Zin om mee te gaan? Even een appje, mailtje of belletje:
dominee.peter@online.nl of 06-374730807