Thema avond: Kinderen (4-12 jaar) ‘Prikkelverwerking en Geloofsopvoeding’

Rond de Cunerakerk

Datum activiteit23-06-2023
Tijd19:30 uur - 21:45 uur
Extra omschrijving

Op 14 april hebben we als jeugdteam een thema avond georganiseerd voor betrokkenen bij de jongeren vanaf 12 jaar in onze gemeente. Deze avond was goed bezocht en we hebben een inhoudelijk erg interessant programma gehad. Het was mooi om te zien hoe we als gemeente om onze jongeren heen willen staan. Ook voor betrokkenen bij de kinderen tot 12 jaar in onze gemeente organiseert het jeugdteam binnenkort een thema avond…

Ben je (groot)ouders, jeugdleider of heb je een hart voor kinderen, voel je dan welkom op 23 juni a.s. in de Ontmoetingskerk waarop Hanneke Poot- van der Windt met ons kijkt naar ‘Prikkelverwerking en Geloofsopvoeding’.

Wanneer:         Vrijdagavond, 23 juni 2023, van 19.30 tot 21.45 uur

Waar:              Ontmoetingskerk, Anjerlaan 1 in Rhenen

Voor wie:         Iedereen die contact heeft met kinderen tussen 4 en 12 jaar

Opgeven:         judith.van.staveren@gmail.com